"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Facebook Messenger’da Kişi Listesi Dönemi

Sedat | 24 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Facebook tarafından Facebook Messenger’a yönelik yapılan yeni geliştirmelerde özellikle kişi listesi döneminin başlayacağı belirtildi.

Kişi listesi ile birlikte artık kullanıcıların daha kolay bir kullanım elde edeceği belirtilirken özellikle kişi listesinde olmayan kişilere mesaj atmak çok daha pratik bir şekilde gerçekleşebilecek. Önceki dönemlerde kullanıcıların özellikle kişi listesinde olmayan kişilerle iletişime geçmesi oldukça zor bir şekilde yapılırken yapılan son güncellemede belirtilen yeni özellikler ile birlikte bu konuda büyük bir avantaj yaşanacak. Kullanıcıların daha iyi bir uygulama deneyimi elde edebilmesi adına böyle bir kararın alındığı belirtilirken yapılan tüm açıklamalarda bu konuda kullanıcıların bundan sonraki süreç içerisinde büyük bir kolaylık yaşayacağı belirtildi.

Bu açıdan bakıldığında güncellemenin gelmesiyle birlikte kişi listesinde olmayan kişilerle bile sohbet etmek oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilecek.

Facebook tarafından bu özelliğin test edilmeye başlandığı belirtilirken yapılacak testlerin ardından kesin ve kararlı sürüm kullanıcılara güncellemeyle sunulmuş olacak. Bu bakımdan önümüzdeki aylar içerisinde kullanıcılara yeni versiyonun sunulması beklenirken artık bu özellik sayesinde büyük bir avantaj da elde edilmiş olacak. Kişiler sunulan bu imkanlar dahilinde yeni güncelleme ile birlikte daha pratik bir kullanım elde edecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi