"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Facebook’ta Özel Maç Canlı Yayınlanacak

Sedat | 3 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Facebook, canlı yayınları ön plana çıkarmaya çalışırken, bu konuda özel bir maçın naklen yayınlanacağı ifade edildi.

Son dönemlerde canlı yayın servisine önemli yatırımlar yapan Facebook, kişilerin sistem üzerinden canlı yayın takibi yapmasını da sağlayacak. Konu ile ilgili elde edilen ilk bilgilerde canlı olarak özel bir maçın yayınlanacağı açıklanırken, Wayne Rooney'in kariyerinin onurlandıracağı maç ekranlara gelecek.

Manchester United ile Everton’ın sahaya çıkacağı karşılaşmayı kullanıcılar Facebook üzerinden canlı olarak izleme imkanını elde edecek. Üstelik ücretsiz bir şekilde izlenecek bu maç sayesinde Facebook da ilk canlı yayın denemelerini yapma imkanı elde edecek.

Maç Bu Akşam!

Manchester United forması giyerek şimdiden efsane isimler arasında olmayı başaran Wayne Rooney, kendisi için organize edilecek maçta forma giyecek. Manchester United ile Everton arasında oynanacak maç bu akşam başlayacak. Maçların canlı yayınlarının sayfalar üzerinden yapılacağı açıklanırken, kişiler hem Wayne Rooney hem de Manchester United'ın resmi Facebook sayfalarına giriş yaptığında canlı yayına bağlanma imkanı elde edebilecek.

İki İngiliz takımının maçını ilk defa yayınlayacak Facebook, bu konuda kullanıcıların ilgilerini de takip edecek. Yüksek izlenme oranlarına ulaşılması halinde bu konuda gelecek adına önemli ipuçları da sağlanabilir.

22:00'da başlayacak maçta aynı zamanda İbrahimoviç ve Mkhitaryan gibi önemli yıldızlar da izlenebilecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi