"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Facebook’ta Yeni Özellik Sunuldu

Sedat | 29 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Facebook tarafından yapılan son açıklamada video konusunda iyileştirmelerin yapıldığı ve bu özelliğin kullanıma sunulduğu belirtildi.

Facebook ile ilgili yapılan son açıklamalarda doğum günlerine yönelik önemli bir değişiklik yapıldı. Facebook’ta doğum günü olan kişilere özel olarak gösterilen videolarda, kişilerin artık basit bir kutlamadan ziyade Facebook’taki en güzel anların hatırlanacağı bir videonun paylaşılacağı belirtildi. Bu bakımdan resmen kullanıma sunulan özellik ile birlikte artık kullanıcıların doğum günü kutlamaları çok daha etkili ve farklı bir şekilde kutlanacak.

Sürekli Geliştiriliyor!

Geçtiğimiz yıllarda yapılan değişiklikler ile birlikte doğum günlerinde özel etkinliklerin yapılması ve içeriklerin hazırlanması gündeme getirilirken, Facebook bu konuda durumu bir adım daha ileriye taşıdı.

Eski yıllardaki doğum günlerine de erişimin yapılabileceği belirtilirken, kullanıcılar bu özellikler ile birlikte doğum günlerini artık daha renkli bir şekilde geçirebilecek. Mobil olarak desteklenen bu özellik için kişilerin son Facebook sürümünü alması gerekiyor. Bunun için güncellemenin yapılması yeterli olacak.   

Kişilerin birbiri ile etkileşimini arttırmanın planlarını yapan ve böylece sistemin daha etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan Facebook, bu bakımdan yeni özellikleri de arka arkaya sunarak, büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu kapsamda doğum gününe yönelik yapılan bu değişikliğin de kullanıcılar tarafından beğenilmesi bekleniyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi