"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

FIFA 17 Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynayabilirsiniz!

Sedat | 23 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

EA Sports'tan oyun severleri mutlu edecek bir haberimiz var. FIFA 17'yi oynamak isteyipte oynayamanlar için bu hafta sonu ücretsiz olarak kullanıma sunulacak.

Yapılan açıklamaya göre bu hafta sonu PS4 ve XBO'da tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulacak FIFA 17, futbol severleri bir hayli sevindirdi. PES 2017 ile girdikleri mücadelede EA Sports tarafından sevindirici satış rakamlarına ulaşan FIFA 17, özellikle Frosbite motoruna geçişi ve Alex Hunter ile Yolculuk modu gibi yenilikler ile gelen seriyi daha oynayamayan oyuncular için bu hafta sonu özellikle bir fırsat olacak.

Ülke genelinde yüksek maliyetiyle oynanan FIFA 17'yi oynamak için satın alıp almama arasında arafta kalanlar için güzel bir deneyim fırsatı sunuluyor. Şimdilik bilgisayarlar için herhangi bir detay bulunmazken EA’nin açıklamasına göre PC platformu bu ücretsiz deneme sürecine dahil olmayacak gibi görünüyor. Bunlarla beraber Xbox 360 ve PlayStation 3 için de detay verilmezken hafta sonu tam olarak hangi platformların dahil olacağını hep birlikte göreceğiz.

Yalnızca bu hafta sonunu kapsayan sürenin sona ermesinin ardından, oyunu oynamak istediğiniz takdirde satın almanız gerekiyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi