"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

FIFA 17 Demosu Ne Zaman Çıkacak?

Sedat | 3 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

FIFA 17 için milyonlarca oyuncu heyecanlı bir bekleyiş içerisinde. Gelen son bilgilerde ise oyunun demo tarihi sızdırıldı.

PES serisi ile uzun zamandan beri rekabet halinde olan FIFA 17 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yapılan son paylaşımlarda yeni oyunun demo versiyonunun yayınlanacağı ifade edilirken, yeni versiyon için tarihi bilgiler de paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde rakip PES serisi için demo oyunu piyasaya sunulurken, FIFA 17 oyun severler ile ancak buluşabilecek. İki oyun serisinde de oyun motorunun yenilenmiş hali görülürken, grafiklerden gerçekçiliğe kadar tüm detaylar yeniden gözden geçirilmiş durumda. Bu bakımdan iki oyunun da en iyi versiyonlarının 17 serisi ile sunulacağını söylemek mümkün.

Tarih Paylaşıldı

Garreth Reeder tarafından üretilen oyun için demonun yayınlanması ile birlikte oyun için ilk incelemelerin yapılması da mümkün olacak. Firma tarafından yapılan açıklamalarda FIFA 17 demosu 13 Eylül tarihi itibari ile indirilebilir olacak. Kullanıcılar kısıtlı bir kullanım imkanı sağlayacak demoyu, 13 Eylül tarihinden itibaren indirerek oyunu deneyebilecek.

Fakat yapılan açıklama resmi olmasına karşın FIFA 17 demo versiyonunun hangi ülkelerde kullanılabileceği açıklanmadı. Bugüne kadar gelen bilgiler doğrultusunda demoda bazı takımlar yer alacak. Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Olympique Lyonnais, Paris Saint-Germain, Seattle Sounders, Tigres UANL, FC Bayern, Monaco, Gamba Osaka, Inter, Juventus FIFA 17 demosunda oynanabilecek

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi