"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

FIFA 17 Demosu Ne Zaman Geliyor?

Sedat | 4 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

FIFA 17 için büyük bir beklenti bulunurken, oyun severleri heyecanlandıran yeni bir gelişme yaşandı.

FIFA 17 için demo tarihinin açıklanması ile birlikte büyük bir soru işareti de giderilmiş oldu. Öyle ki özellikle PES 17’nin demosunun yayınlanması ile birlikte gözler FIFA 17’ye çevrilmişti. Bu konuda üretici firma tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken, son açıklama ile birlikte net bir tarih paylaşıldı.

Resmi Açıklama Garreth Reeder’den

Garreth Reeder tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte 13 Eylül Salı gününde oyunun demo versiyonunun sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan oyunu denemek isteyen kişiler FIFA 17 demosuna 13 Eylül itibari ile ulaşabilecek. Oyunun demosu ile ilgili bilgiler de açıklamada yer alırken, 11 takımın demoda yer alacağı açıklandı. Aynı zamanda stadyumların da önemsendiği oyunda demoda bazı stadyumlar da yer alacak. Açıklamalara göre oyunun demo versiyonunda kişiler sadece Stanford Bridge, Centuitylink Field ve Suita City stadyumlarında maçlar yapabilecek.

29 Eylül’de satışa çıkacak oyunun satış tarihine kadar sadece demo versiyonu oynanabilecek.  Oyun içerisinde oynanabilecek takımlar ise şöyle;

Real Madrid

Manchester United

Chelsea

Olympique Lyonnais

Paris Saint-Germain

Seattle Sounders

Tigres UANL

FC Bayern Monaco

Gamba Osaka

Inter

Juventus 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi