"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

FIFA 17 Hikaye Modu Oyun İçi Videosu Paylaşıldı

Sedat | 29 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Önümüzdeki ay içerisinde piyasaya sunulması beklenen FIFA 17 için oldukça önemli bir video paylaşıldı. Videoda FIFA 17’deki hikaye modu anlatıldı.

İlk bilgilerin gelmeye başlaması ile birlikte FIFA 17 için beklentiler giderek artarken, konuyla ilgili elde edilen bilgilerde FIFA 17’de hikaye modu üzerinde de önemli değişiklikler yapıldı. Yeni oyunda bu bölümün de ön plana çıkarılması adına tanıtımlar hızlandırılırken, FIFA 17 için resmi bir hikaye modu tanıtımı paylaşıldı.

Bugün yapılan paylaşım ile birlikte kullanıcıların oyun içi hikaye modunda nasıl bir mücadele vereceği detaylı bir şekilde görüntülenirken, videoda oyun içerisindeki gerçekçiliğinde çok iyi bir hale getirildiği görüldü.

FIFA 17’nin nasıl olacağı ile ilgili bugüne kadar çok farklı bilgiler gelirken, oyun için resmi açıklamaların ve tanıtımların yapılmamış olması bu konuda soru işaretlerini daha da arttırıyor. Özellikle oyun motorunun yenilenmesi ile birlikte yeni bir oyun içi deneyim sunacak olan FIFA 17, futbol oyunu konusunda liderliğe oynayacak.

FIFA 17 Hikaye Modu Devrim Yaratabilir!

FIFA 17’nin hikaye modunda yenlikler ile birlitke gelecek olması sektör için de önemli bir durum. Zira FIFA 17 ile birlikte bu modun tutması ve kullanıcılar tarafından tercih edilmesi sadece hikaye moduna yönelik farklı oyunların da geliştirilmesini sağlayabilir. Bu bakımdan pek çok oyun üreticisi dahi oyunun ne kadar ilgi göreceği ve oyun konusunda neleri değiştireceğini merak ediyor. Paylaşılan video ise şöyle;

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi