"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

FIFA Mobile Android Ve iOS İçin İndirilmeyi Bekliyor!

Sedat | 12 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Futbol severlerin müptelası olduğu EA Sports'un yeni mobil oyunu FIFA Mobile, bugün resmi olarak Google Play'de yüklenmek için hazır.

EA Sports tarafından uzun bir süredir tüm oyun mağazalarında satışa sunulması beklelen FIFA Mobile, nihayet kullanıcılarla buluştu. Fazla bir yer kaplamayan oyun, Android'te 100 MB'lık bir alana sahip iken iOS'ta 118 MB'lık bir alanı kaplıyor.

Sadece Mobile cihazlara özel olarak tasarlanan oyun muhteşem bir dizayna sahip. Baştan sona yenilenen FIFA Mobile, firmanın sunduğu en iyi mobil oyunu olarak nitelendirilmeye başlandı.

Farklılık yaratan özelliklerinin yanı sıra 30 lig, 650 takım ve 17 bin gerçek oyundan oluşan bir oyun sunuyor. FIFA Mobile, Otantik bir oyun özelliği sunuyor. Bunlara ek olarak dikkat çeken bir başka özellik ise diğer futbolcularla sohbet olanağının olması. Oyuncular birbirlerine hediye gönderebiliyor ve küresel çapta da olsa bir futbol alanı oluşturuluyor.

Önceden gelen bilgilerde oyunun Eylül ayının başında marketlerde sunulacağı yönündeydi. Geçikmesinin nedeni ise oyunu indiren kişilerd sorun yaşanmasının ardından oyunu düzeltmek adına iyileştimeler de bulunmak istemesi. Şuan oluşan bir sorunun olmadığını söylemem mümkün. Eğer sizlerde futbol tutkunu iseniz, FIFA Mobile tam da sizlere göre bir oyun.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi