"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

FIFA Mobile Sonbaharda Geliyor

Sedat | 19 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Electronic Arts tarafından masaüstü versiyonları için geliştirilen FIFA oyunu aynı zamanda mobil uygulaması ile de dikkat çekiyor.

Mobil olarak FIFA Mobile isimli yeni bir oyunun önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacağı belirtilirken yeni bir oyun serisine başlayacak olan Elektronik Arts böylece kullanıcılara farklı bir oyun ile ulaşma imkanı elde edecek. Oyunun iOS ve Android işletim sistemlerini destekleyeceği belirtilirken kullanıma sunulacak oyun resmi olarak uygulama mağazalarda yer alacak.

Oyun ile ilgili yapılan tanıtımlarda yeni bir oyun modunun yer alacağı belirtilirken gerçek bir sosyal deneyimin yanı sıra pek çok farklı istatistik üzerinden sıralamalar yapılacak. Böylece kullanıcılar için oyun içerisinde oldukça farklı bir futbol deneyiminin yaşamanın yanı sıra heyecanda arttırılarak rekabetçi bir oyun sunulacak.

Canlı etkinlikler ile desteklenecek oyun kullanıcıların birbirine karşı üstünlük kuracağı maçlar ile oyunu çok farklı bir boyuta taşıyacak. Oyunda farklı paketler ve futbolcu kartlarının olacağı küçük oyunların da bulunduğu belirtilirken bu bakımdan oldukça kapsamlı bir şekilde hazırlanacak oyunun piyasaya sunulduktan sonra ilgi görmesi bekleniyor.

30 lig ile anlaşma sağlayan Elektronik Arts 650 takımı oyuna dahil etmiş.17 bin futbolcunun da yer alacağı oyun bu bakımdan oldukça geniş bir veritabanına sahip.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi