"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Flaş: iPhone 6 SE Kutusu Sızdırıldı!

Sedat | 25 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Eylül ayı içerisinde iPhone 7 serisini tanıtması beklenen Apple için ciddi bir gelişme yaşandı. Yapılan sızdırmalarda iPhone 6 SE kutusu görüntülendi.

Apple ile ilgili son dönemlerde oldukça farklı gelişmeler yaşanıyor. Her yıl iki farklı modeli ile piyasaya giriş yapan Apple, son olarak iPhone SE modelinin tanıtımını gerçekleştirerek şaşkınlık yaratırken, gelen son bilgilerde SE serisinin devam edebileceği iddia edildi.

iPhone 6 SE Mi Geliyor?

iPhone 6 SE için en önemli ipucu sızdırılan iPhone 6 SE kutu görüntüsü. Bu bakımdan Apple için gündeme gelen bilgilerde kişilerin iPhone 7 yerine iPhone 6 SE ile buluşacağı izlenimi verildi. Eylül ayı içerisinde tanıtımın yapılmasına kesin gözüyle bakılırken, tanıtımda hangi cihazların ya da cihazın tanıtılacağı şu anda bilinmiyor. Özellikle gündeme gelen son iddialarda iPhone 6 SE’nin de tanıtılabileceğinin ifade edilmesi Eylül öncesinde tam anlamıyla kafa karışıklığı yaratıldı.

Mart Ayında Gelebilir

iPhone 6 SE kutusunun sızdırılması pek çok farklı tartışması başlatılırken, şu anda iki farklı senaryo üzerinde duruluyor. İlk senaryoya göre Eylül ayında iPhone 7 serisi tanıtılacak ve iPhone 6 SE modeli Mart ayında ara model olarak sunulacak. İkinci senaryo ise iPhone 6 SE modelinin direk Eylül ayında tanıtılarak iPhone 7 yerine kullanıcılara sunulacak olması. Yeni iPhone'nun 9 Eylül'de tanıtılması beklenirken, etkinlik ile birlikte bu konudaki soru işaretleri de giderilmiş olacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi