"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Focus ST ve Fiesta ST Sahnede

Sedat | 3 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Ford tarafından yapılan yeni tanıtımlarda Focus ST ve Fiesta ST piyasaya sunuldu.

Ford, yeni modelleri ile motor sporlarına yönelik önemli bir serinin devamını sürdürürken, Türkiye’de de yeni modellere ilgi oldukça fazla oldu. Yapılan tanıtımlarda Focus ST ve Fiesta ST modelleri görücüye çıkarılırken, yüksek performanslı araçlar göz doldurdu.    

ST Serisi Yükseliyor

Focus ST ve Fiesta ST modelleri öncesinde marka tarafından piyasaya sunulan ilk ST serisi modellerin yüksek satış rakamlarına ulaşması ve ilgi görmesi Ford’u da bu konuda harekete geçirmiş durumda. Focus ST ve Fiesta ST ile Türkiye pazarına da giriş yapan Ford, bu konuda işlerini daha da ilerleterek popüler duruma gelmeyi başardı.

Spora Dair Tüm Detaylar Focus ST ve Fiesta ST’de

Focus ST ve Fiesta ST ile birlitke sportif bir sürüş için tüm detayların düşünüldüğü Ford, bu bakımdan oldukça özel bir cihazı piyasaya çıkardı. Süspansiyonlardan direksiyon sistemine kadar her bir bölüm, özel seçenekler sunuyor. Aynı zamanda araç konfor konusunda da zirvede.

Fiesta, Ford’un Küçük Bebeği

Fiesta ST için yapılan tanıtımlarda bir ilkin de gerçekleştirildiği açıklandı. Öyle ki bugüne kadar Ford tarafından piyasaya sunulan araçlar arasında en küçük model Fiesta ST. 28.900€’dan başlayan fiyatlar ile satılacak araç Focus ST’ye göre daha uygun. Focus ST ise 50.200€’dan başlayan fiyatlar ile satılacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi