"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Football Manager 2017 Playstore’da!

Sedat | 6 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Football Manager 2017 mobil için gelirken, PlayStore üzerinden ön siparişe geçti.

Farklı oyun platformlarına yönelik geliştirilen Football Manager 2017 için PC kullanıcılarına önemli bir duyuru yapıldı. Oyunu ilk olarak oynamak isteyen kişilere yönelik ön sipariş dönemi başlatılırken, bu süreçte kişiler Play Store üzerinden oyun için sipariş verebilecek. Bu kapsamda kişilerin Football Manager 2017 için ön sipariş vermesi mümkün olurken, üstelik kişiler taksitli bir şekilde de satın alma yapabilecek.

Football Manager 2017 Ne Kadar?

Türk Telekom tarafından sunulan bu imkan dahilinde kişilerin Play Store üzerinden sipariş vermesi halinde 90 TL’lik bir ücreti ödemesi yeterli olacak. Vade farkı olmadan 12 aya Varna taksit seçeneği de sunulurken, kişiler aylık 7.5 TL ödeyerek oyuna sahip olabilecek. Ön sipariş döneminde sipariş veren kişilerin oyunun çıkış tarihinden 2 hafta önce oyuna sahip olabileceği ve oynamaya da başlayabileceği belirtildi. Bu bakımdan oyunu oynamak isteyen kişilerin ön sipariş ile oyunu alması çok daha cazip bir seçenek yaratacak.  

Football Manager 2017 Touch Sürprizi!

Football Manager 2017’yi ön sipariş ile alan kişiler aynı zamanda Touch versiyonuna da sahip olacak. Bu özel oyun modunda kişilerin kovma yok, milli takım yönetimi gibi farklı seçenekleri oyuna dahil edebilmesi mümkün.     

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi