"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Folder 2’den Yeni Fotoğraflar Geldi!

Sedat | 7 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung’un yeni kapaklı telefonu olacak Galaxy Folder 2 için yeni fotoğraflar da paylaşıldı.

Önümüzdeki aylarda Samsung tarafından tanıtılması beklenen Galaxy Folder 2 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Marka tarafından bugüne kadar resmi bir açıklama yapılmamasına karşın pek çok bilginin sızdırıldığı yeni model hakkında son olarak fotoğraf paylaşımı yapıldı.

Özellikleri Paylaşılmıştı

Galaxy Folder 2 için yapılan sızdırmalarda telefonun tüm özellikleri paylaşılırken, yeni gelen fotoğraflar ile birlikte tasarım konusundaki tüm soru işaretleri de giderilmiş oldu. Böylece tanıtım öncesinde artık Galaxy Folder 2 ile ilgili her şey daha net. Galaxy Folder 2 için yapılan paylaşımlar özelikle telefonun nasıl bir tasarıma sahip olduğunu öğrenmek isteyen kişiler için önemli bir ipucu sunuyor.

Galaxy Folder 2 Özellikleri Neler?

Samsung’un yeni modeli olacak Galaxy Folder 2 ile ilgili bugüne kadar yapılan paylaşımlar sonucunda cihazda yer alamsı beklenen özellikler şöyle,

Snapdragon 425 işlemci

3.8 inç WVGA ekran

2 GB RAM

16 GB depolama alanı

8MP/5MP kamera

1,950mAh batarya

Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi

Galaxy Folder 2 için fotoğraflar ve özellikler bu şekilde olurken, artık telefonun tanıtımı için kesin tarihin paylaşılması bekleniyor. Telefon için TENAA gibi pek çok test ve sertifikasyon süreci de tamamlanmış durumda. 

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi