"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy J2 Core Android Go ile geliyor!

Sedat | 24 Ağustos 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung'un Android Go Galaxy J2 Core'u Ağustos'tan ayından sonra satışa sunacak.

Samsung'un ilk Android Go akıllı telefonu Galaxy J2 Core üzerinde çalıştığı söyleniyor. Cihazın basın işlemine SamMobile tarafından sızdırılmış. Pres işlemesi, cihazın çeşitli renk çeşitlerini ve arkadan nasıl görüneceğini gösteriyor. SamMobile tarafından tweetlenen sızdırılmış basın görüntüsü, cihazı beş renk seçeneğine sahip olduğunu gösteriyor. Siyah, altın, gümüş, mavi ve mor renk seçeneklerinde görünen telefonun arka kapağının mat bir görünüme sahip olduğunu görünüyor.   Arka tarafta bir LED flaş ile eşleştirilmiş tek kamera modülü ve hemen yanında hoparlör ızgarası var. 

Akıllı telefonun Rus el kitabı geçenlerde şirketin resmi web sitesinde yayınlandı. Cihazın çıkarılabilir bir bataryayı, 5 inç Super AMOLED ekranını ve bir Exynos 7570 işlemcisini kullanacağı. Önceden yüklenmiş olan Files Go, Google Haritalar Go ve Google Go uygulamaları ile birlikte geliyor. Google’ın Android 8.1 Oreo (Go Edition) işletim sistemini, şirketin kendi Experience UI'sini üstte çalıştırır.

Samsung Galaxy J2 Core, Geekbench'de de son zamanlarda ortaya çıktı. Listeye göre, cihaz 5 inçlik bir ekran, Exynos 7570 işlemci, 1GB RAM ve 16GB dahili depolama alanına sahip olacak. Bunların hepsi 2.600 mAh çıkarılabilir batarya ile desteklenecektir.
Samsung Galaxy J2 Core, Android Go ile donatılmış düşük kaliteli donanım özelliklerine sahip görünüyor. Kore menşeli şirket her tür pazara adapte olabilecek cihazlar üretmesiyle önemli bir yere sahip. 

Peki siz Samsung'un stratejisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi