"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy J7 Prime Hindistan’da Satışa Çıkıyor

Sedat | 18 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung’un yeni modellerinden birisi olan Galaxy J7 Prime’nin Hindistan’da satışa çıkacağı açıklandı.

Son dönemlerin en çok cihaz üreten markalarından birisi olan Samsung, çalışmalarına ara vermiyor. Marka tarafından yapılan yeni açıklamalarda Galaxy J7 Prime modeli ile yeni bir pazara daha girileceği belirtilirken, Galaxy J7 Prime’nin satışa sunulacağı ülke Hindistan oldu.

Farklı pazarlara yönelik cihazlarında özel düzenlemeler yapan ve bölgeye özel olarak yeni cihazlar sunmayı başaran Samsung, Galaxy J7 Prime modeli ile birlikte Hindistan’da da önemli başarılar hedefliyor.

Önceki Ay Tanıtılmıştı!

Marka tarafından geçen ay yapılan tanıtımlarda Galaxy J7 Prime modeli resmen tanıtılırken, bu ay itibari ile yeni model en önemli pazarlardan birisi olan Hindistan’da sınav verecek.

19 Eylül’de Satışa Çıkacak!

Galaxy J7 Prime için yapılan açıklamalarda 19 Eylül tarihi paylaşılırken, bu tarih itibari ile telefon resmen raflardaki yerini alacak. Cihaz için yapılan paylaşımlarda Galaxy J7 Prime’nin 285 Dolar etiket fiyatı ile satılacağı da belirtilirken, kullanıcılar yarın itibari ile Samsung anlaşmalı satış merkezlerinden Galaxy J7 Prime modelini satın alabilecek.

Galaxy J7 Prime Özellikleri Neler?

Galaxy J7 Prime için yapılan tanımlara göre cihazdaki özelikler şöyle;

5.5 inç ekran

3 GB RAM

microSD kart desteği ve 32 GB depolama alanı

Samsung Exynos 7870 Octa işlemci

13 / 8 MP kamera seçenekleri

Google Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi

3.300mAh batarya 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi