"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Note 4 İçin Yeni Güncelleme Geldi!

Sedat | 24 Ekim 2016 0 yorum Süre: 50 saniye

Samsung'un 2014 yılında piyasa sürdüğü Note 4 modeli için yeni güncelleme yayınlandı. Peki yeni güncellemede neler yer alıyor?

Piyasaya sürüldüğü günden itibaren özellikleriyle ilgi çeken Galaxy Note 4 modeli, Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini almasıyla kullanıcılarını epey bir sevindirmişti.

Google, güvenlik açığını kaptmak adına sürekli olarak güncelleme yayınlayacağını duyurmuştu. Samsung da buna uyacağını açıklamıştı. Açıklamanın ardından sözünü tutan Samsung, Galaxy Note 4 için yeni güvenlik güncellemesi yayınladı.

350 MB boyutunda olan yeni güvenlik güncellemesi, güvenlik açıklarını gidermenin yanı sıra sistem kararlığını da arttırıyor. Eğer sizlerde Galaxy Note 4 kullanıyorsanız; Ayarlar> Cihaz Hakkında> Güncellemeleri indir bölümünden yüklemeyi gerçekleştirmeniz mümkün.

Güncellemenin görünmemesi gibi bir sorun ile karşılaşırsanız, ilerleyen günlerde tekrar deneyebilirisiniz. Sizlerde kişisel veri güvenliğinizi korumak istiyorsanız güncellemeden faydalanmanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi