"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Note 7 6 GB Mı Olacak?

Sedat | 7 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından 2 Ağustos tarihinde tanıtımı gerçekleştirilen Samsung Galaxy Note 7 modelinin Çin'de 6 GB RAM ile satışa çıkabileceği belirtildi.

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen ve dünya genelinde büyük bir ilgi gören Samsung Galaxy Note 7 Çin’de de satışa çıkacak. Önümüzdeki günlerde marka tarafından piyasaya sunulacak olan telefon için önemli bir iddia geldi.

Pek çok ülkede ön siparişleri başlatılan telefon modelinin Çin’de satışa çıkacak olması yeni bir gelişme olmazsa da telefonun 4 GB yerine 6 GB RAM ile piyasaya girecek olması önemli bir gelişme olarak değerlendirdi. Samsung tarafından neden böyle bir değişiklik yapılacağı bilinmese de telefonun böyle bir değişiklik ile piyasaya çıkması, pek çok kullanıcının telefondan yana tercih yapmasını sağlayabilir. Mevcut telefonda ile 5.7" inç ekranı, 2560x1440 piksel çözünürlüğü, iki yanı kavisli dokunmatik Super AMOLED ekranı ve Gorilla Glass 5 kalitesi ile sunulan telefonda 4 GB RAM bulunuyor.

Telefon mevcut özellikleriyle de yüksek bir performans sunma başarısı gösterirken RAM’in 6 GB olarak yükseltilmesi telefondaki performansı kuşkusuz daha da artıracak. Bu bakımdan piyasadaki pek çok telefon modelinden daha iyi durumdaki Samsung Galaxy Note 7 modelinin iddiaların gerçek olması halinde pek çok telefon modeline çok daha fazla fark atması mümkün. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi