"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Note 7 İçin Geri Sayım Başladı

Sedat | 23 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

2 Ağustos tarihinde tanıtımı yapılacak Samsung Galaxy Note 7 için geri sayım başladı.

Büyük bir merakla beklenen Galaxy Note 7 versiyonu ile ilgili uzun zamandan beri gündemde farklı iddialar yer alırken 2 Ağustos tarihinde tanıtımı yapılacak cihaz için kullanıcıların beklentileri de artıyor.

Bütün detaylar paylaşılırken yapılan bu açıklamalar ile birlikte telefon hakkında neredeyse tüm özellikler öğrenildi. Her ne kadar bu bilgiler Samsung tarafından resmi olarak paylaşılmamış olsa da yapılan açıklamaların doğruluk oranın çok yüksek olduğu tahmin ediliyor. Bu bakımdan telefonun nasıl geleceği ve hangi özelliklere sahip olacağı ile ilgili pek çok detay piyasada mevcut.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalar doğrultusunda telefonda ekran kasa oranının yüzde 73.9 olacağı ve 5.7 inç boyutunda oldukça geniş bir ekranın kullanılacağı belirtildi. İki farklı model ile piyasaya çıkacak olan telefonlarda Exynos 8893 ve Snapdragon 821 işlemciler bulunacak.

Yeni telefonda yer alacak farklı özellikler iris tarayıcısı. Yeni telefon ile ilgili en çok dikkat çeken ve merak edilen özellik bu tarayıcı olacak bu bakımdan telefonun resmen satışa çıkmasının ardından tarayıcı ile ilgili pek çok farklı içeriğin ve gelişmenin yaşanması bekleniyor. Aynı zamanda telefonda S-Pen de yer alıyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi