"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Note 7'den Sonra iPhone 7'de patladı!

Sedat | 30 Eylül 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Son zamanlarda Samsung'un yeni telefonlarındaki sorunlarla karşılaşırken bugünde iPhone 7'deki patlama ile şaşırtan görüntüler ortaya çıktı.

Apple ürünü olan iPhone 7 kutusundan patlamış olarak çıktı. Isınma problemlerinin olduğu cihazlarda bu defa patlamalar meydana geliyor.Konu ile ilgili araştırmalar yapılmaya başlandı fakat patlamanın görseline bakıldığında telefonun kutusunun hasar almamış olması dikkat çekiyor.

 Öte yandan geçtiğimiz günlerde de iPhone 7 Plus'lardan ses geldiği sorunu dile getirilmişti. Sorunun oluşumundan sonra aradan 1 hafta geçmeden gelen patlama haberi ise Apple'ın zor günler yaşayabileceğinin sinyalerini vermiş oldu. Ayrıca patlayan telefonun büyük umutlarla tanıtılan mat renkli iPhone 7 olduğunu da belirtelim.

Sosyal medya üzerinden bir Reddit kullanıcısı satın aldığı iPhone 7’nin kutusunda patladığını iddia ederek yanmış iPhone 7’nin fotoğrafını paylaştı.İddialara göre kutudan patlamış olarak çıkan iphone 7'nin nasıl patladığını bilmediğini ifade etti. Yine bir başka iddiaya göre ürünün kargoya verilirken nakliye sırasında patlamış olduğu yönünde. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi