"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Note 8'i Farklı Bir S Pen Bekliyor!

Sedat | 3 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung'un yapmış olduğu bir yeni yenilik olan Galaxy Note 8'deki S Pen, bundan sonra sizlerle konuşabilecek.

Samsung yenilik üzerine yenilik yapmaya devam ediyor. S Pen'lere yapacağı bu ilginç özellik şimdiden heyecan vermeye başladı. Bilindiği gibi Samsung'un phablet cihazlarına yapılmış en güzel özellik telefonlarla gelen S Pen'di. Bu akıllı kalemlere birçok yerde ihtiyaç duyuyorduk. Bir çizim yapmak istediğimizde hatta el yazınızdan bile yararlanabiliyordu.

Bu özellikler yetmezmiş gibi S Pen'ler bundan sonra sizlerle konuşacak. Patently Mobile'ın, Mart 2016'da dosyalandığını ortaya çıkardığı yeni bir patente göre S Pen'in üst tarafında bir hoparlör yerleştirilmesi bekleniyor.
Tüm berraklığıyla açıklanmayan tek şey ise hoparlörün işlevinin ne yönde olacağı. Fakat bir tahminde bulunacak olursak, daha öncesinde S Pen'lerde yazamış olduğumuz notların bu hoparlör sayesinde okunması ya da koltuğun altında unutabileceğiniz durumlarda alarm sesi olarak uyarıda bulunacağı.

Bahsettiğimiz dahili hoparlör aynı zaman da cihazın kendi hoparlörleriyle ortak bir biçimde var olabilirse akıllı telefondan çok daha etkili bir ses çıkması da olası bir durum olarak karşımıza gelebilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi