"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Note7, Avrupa’da Ön Siparişte

Sedat | 6 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından 2 Ağustos tarihinde tanıtımı gerçekleştirilen Samsung Galaxy Note 7 versiyonu için ön siparişlerin başlandığı görüldü.

Avrupa pazarında başlayanların sipariş dönemi ile birlikte kullanıcılar şimdiden yeni çıkan telefon modeli için sipariş verebiliyor. Avrupa pazarına yönelik geliştirilen bu hamleyle birlikte pek çok kullanıcının ön sipariş vermeye başladığı da görülürken yeni telefon modeli ile piyasada oldukça yüksek bir beklenti yaratan Samsung'un tanıttığı model, kullanıcılar tarafından şu ana kadar beğenilmiş durumda.

2 Ağustos tarihinde dünya genelinde ilgi gören ve eş zamanlı olarak farklı merkezlerde tanıtım etkinliği düzenleyen Samsung cihaz ile birlikte yeniden sektördeki gücünü göstermek istiyor. Yapılan tanıtımlarda üst donanımlar ile desteklendiği görülen cihazda en çok dikkat çeken detay cihazda yer alan retina tarama.

Dağıtımlar 19 Ağustos’ta

Ön sipariş döneminde sipariş veren kullanıcılara cihazların dağıtımının 19 Ağustos tarihi itibariyle yapılacağı belirtilirken Avrupa pazarında Almanya'da 849 Euro İngiltere'de ise 699 Euro'luk bir fiyat üzerinden cihazın satışı yapılıyor.

Cihazın Özellilkeri Neler?

5.7" büyüklüğünde bir ekrana sahip olan cihazın dikkat çeken klasik detayı iki yanı kavisli dokunmatik ekran. 4GB RAM ve 64 GB dahili depolama bulunan cihazda Qualcomm Snapdragon 820 / Samsung Exynos 8890 yonga setleri performans sunacak. 12MP OiS destekli arka kamera ve 5MP ön kamera bulunan telefon Google Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini kullanıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi