"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy Note7’de Stok Sorunu Yaşanabilir

Sedat | 22 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından piyasaya sunulmaya başlanan Galaxy Note 7 modeli için sınırlı stok uyarısı yapıldı.

Galaxy Note 7 adı ile yeni bir modeli daha piyasaya sunan Samsung, yeni modeli için uyarı yapmak durumunda kaldı. Özellikle Avrupa pazarında satışa çıkacak telefon modelinin sınırlı sayıda stokta olacağı belirtilirken, yeni telefon modeline sahip olmak isteyen kişilerin bu stok sorunu nedeniyle hızlı davranması gerekecek. Galaxy Note 7 ile birlikte sektörde yeniden bir hareketlilik sağlayan Samsung, bu güne kadarki en iyi Note modelini de piyasaya sunmuş durumda. Bir önceki model Galaxy Note 5 olmasına karşın 6 yerine 7 sürüm numarası ile piyasaya giriş yapan Samsung, yaptığı bu üretim ile birlikte oldukça iyi bir cihazı da piyasaya sunmuş durumda.

Galaxy Note 7 için ön sipariş dönemi pek çok pazarda devam ederken, özellikle cihazın satışa çıkacağı ilk aylarda stok sorunun yaşanabileceği tahmin ediliyor. Stok sıkıntısı nedeniyle daha önce de bir açıklama yapılmış ve bu açıklamada cihazın Belarus, Rusya ve Ukrayna gibi pazarlarda daha geç bir tarihte cihazın piyasaya sunulacağı belirtildi.

Galaxy Note 7 ile ilgili her ne kadar stok konusunda sorunlar yaşayabilse de bu durum Galaxy Note 7’niin başarısına gölge düşürebilecek durumda değil. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi