"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy S10'un üçlü kamerası sızdırıldı!

Sedat | 2 Ekim 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Galaxy S10'un üçlü kamerasının özellikleri sızdırıldı. Peki hangi özelliklere sahip olacak?

Samsung şimdilerde üçlü kameralı telefon yapıyor. Samsung Galaxy S10'un üçlü kamerası ayrıntılı bilgiler de gelmeye devam ediyor:normal, ultra geniş ve tele lensler. Gelecek yılın başlarında ultra geniş, düzenli ve telefoto bir merceğe sahip olması beklenen  Galaxy S10 ile geliyor. Bu yılın başlarında S10'un çift kamerası için bazı eksik özellikler gördük ancak bu yeni sızıntıyla olayın boyutu da değişiyor. 

Ana kamera 12MP sensör (1.4 µm piksel) ve çift diyafram (F/1.5 ve f/2.4) ile değişmeden görünüyor. Tele kamera, çoğunlukla 13mp'ye çarpmanın yanı sıra (Galaxy S9+’nın 12MP'SİNE kıyasla) de aynı görünüyor. Her ikisi de daha önce olduğu gibi OIS var.

Ultra geniş kamera burada yeni bir ektir. 123 ° görüş alanı ile, bir 12mm lens olmalıdır (35mm eşdeğer). Bu, LG G7 ThinQ (16mm) ve Asus Zenfone 5z'den (12mm lens, 8MP sensöründen) daha yüksek çözünürlükten daha geniş.

Bir hatırlatma olarak, üç Galaxy S10 modelleri farklı kamera kurulumları ve farklı parmak izi okuyucuları ile duyurulması bekleniyor. “S10 "adı henüz doğrulanmadı ancak "Beyond" telefonun kod adıdır.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi