"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy S21'in kutusunda şarj cihazı olmayabilir!

Sedat | 12 Ocak 2021 0 yorum Süre: 3 dakika

Resmi görüntüler, Galaxy S21 kutularında şarj cihazı olmadığını doğruladı. Yeni çift yakınlaştırmalı lens sistemi üzerinde duruldu. 

Galaxy S21 Unpacked etkinliğinden sadece birkaç gün uzaktayız ve resmi sayfalar ve basın materyalleri kullanıma hazır ve elbette bazıları sızdırıldı. Temelde sadece telefonun cevabı olan "Kutunun içindekiler" ile başlayalım.

Veri ve şarj için bir USB-C kablosu, bir SIM çıkarma aracı ve başlangıç ​​kılavuzu içeriyor. Ama şarj cihazı yok, kulaklık yok. Muhtemelen, kablo C'den C'ye kadardır, bu nedenle uyumlu bir adaptörünüz olsa iyi olur. Ve kablolu bir kulaklık kullanmayı planlıyorsanız, halihazırda bir USB-C kulaklığınız veya 3,5 mm'ye kadar bir adaptörünüz olsa iyi olur. Bazı ülkelerde adaptörler ve hatta kulaklıkların yeni telefonlara dahil edilmesini gerektiren yerel yasalar olduğunu, ancak dünyanın çoğu yerindeki kullanıcıların kendi kanunları getirmeleri gerektiğini unutmayın.

Sırada, bazı özellik vurgu görüntüleri var. Biri, Galaxy S21 veya S21 + gibi görünen bir telefonda "yeni çift yakınlaştırmalı lens sistemi" ni tanıtıyor. Beklenti garip olan şey, bu ikisinin esasen S20 / S20 + ile aynı kamera sistemine sahip olacağı ve sadece bir zoom lensi olacağı. Belki de bu, ana kamera ile görüntü birleştireceklerini işaret ediyor olabilir. 

Bir sonraki görüntü, yakınlaştırmayı yapacak olan 64MP modülüne odaklanıyor. Bir hatırlatma olarak, S20'deki 64MP sensör, Quad Bayer yerine uygun bir Bayer alt piksel düzenlemesine sahipti. Bu, yakınlaştırma olmadan daha kaliteli tam çözünürlüklü çekimler için yapıldı.

Sonraki iki resim depolamayla ilgili. Galaxy S21 Ultra, 512 GB seçeneğine (16 GB RAM ile) sahip olacak. Diğer iki S21 modeli muhtemelen 256GB ile zirveye çıkacak.

Peki siz Samsung'un S serisini nasıl buluyorsunuz?

Sırada, 5G hızıyla ve kameranın karanlıkta ne kadar iyi olacağıyla övünen görüntüler. Ve tabii ki telefonlar toza ve suya dayanıklı olacak. S5'ten beri.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi