"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge İçin Android 7.0 Güncellemesi Yolda!

Sedat | 14 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung bu defa Galaxy S6 için Android 7.0 Nougat güncellemesi çalışmalarına başladı. Peki Galaxy S6 için Android 7.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

Geçtiğimiz günlerde Samsung'un Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için Android 7.0 Beta sürecinin başladığını haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Bu haberden sonra Galaxy S6 için de Android 7.0 Nougat güncellemesinin de teste tabii tutulduğuna dair bilgiler geldi. Yeni sürüm Android 7.0 yayınlandıktan sonra yaklaşık olarak 2-3 ay sonra Galaxy S6 için Android 7.0 Nougat güncellemesine başlayan Samsung'un nasıl bir değişikliğe adım atacağı merak konusu olmaya başladı.

Tahminimizce Galaxy S6 için Android 7.0 güncellemisini getirmesinin nedeni kullanıcı arayüzünde değişiklik yapmak istemesi yönünde. Sistem performansı ve kararlılığında iyileştirmelerin olacağı ve Android 7.0 Nougat API'larının ekeleceği güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bir bilgi bulumuyor. Android 7.0 Nougat güncellemesi XXS5DPK7 sürüm numarasına sahip olacak. Öncesinde Galaxy S7 için beta sürecine giren Android 7.0, bu defa Galaxy S6 için girebilir.Bakalım Samsung bu sefer güncelleme konusunda fark yaratabilecek mi?

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi