"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy S7 Sahibinin Elinde Patladı!

Sedat | 16 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Alışmak istemediğimiz haberler arasına bugün Galaxy S7 patlaması eklendi. Sahibinin elinde patlayan cihaz ikinci ve üçüncü dereceden yanıkların oluşmasına sebep oldu.

Büyük beklentiler içerisinde beklenen telefonlr, beklentiyi karşımak adına hem yazılımsal hemde donanımsal olarak üst seviyeli kullanım sağlıyor. Uygulama veya cihazı kasacak kullanım türleri patlamalara neden oluyor. Bu gibi olayların son zamanlarda sıklıkka karşımıza çıkması açıkçası korkutucu. Akıllarda ister istemez acaba benim akıllı telefonumda birgün ürkütücü bir şekilde patlar mı soruları yer alabiliyor.

Şimdiki patlama haberi ise Samsung'un Galaxy S7 adlı telefonundan geldi. Geçtiğimiz hafta pazar günü arabasını kullanan Kanadalı bir adamın elinde Galaxy S7 patladı ve elinde ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluştu. 34 yaşındaki Amarjit Mann, araba kullanırken cebinde bir sıcaklık hissetti. Mann telefonu cebinden çıkardığı anda ise Galaxy S7 model telefonu elinde patladı.

Can havliyle telefonu dışarı atmak isteyen adamın cihaz eline yapıştı. Haliyle yardıma çağıracak bir telefonu olmayan yaralı sürücü, kendini hastaneye götürebilecek yakın bir arkadaşının evine gidebildi. Amarjit Mann, Galaxy S7 akıllı telefonunu yaklaşık altı ay önce 1000 dolara bir taşıyıcıdan almıştı. Mann'ın taşıyıcısı, kendisine doğrudan Samsung ile bağlantı kurmasını istedi. Patlama kurbanı doğrudan Samsung’a patlamadan kaynaklanan maddi zarar ve yaşadığı acı için dava açmayı planlıyor.

 

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi