"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy S8 Çift Kamerayla mı Gelecek?

Sedat | 30 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından 2017 yılında tanıtılması beklenen Galaxy S8 için yeni bilgiler gelmeye şimdiden başladı.

Son olarak Note 7 modelini piyasaya sunan ve 2016 yılının en iyi üreticilerinden birisi olarak iyi bir yıl geçiren Samsung, şimdiden gelecek yıl çıkacak modelleriyle konuşuluyor. Özellikle Galaxy S7 serisi ile iyi bir çıkış yakalayan ve bu çıkışı sürdürmesi beklenen Samsung’un bu misyon doğrultusunda Galaxy S8 modelinin özelliklerini daha da yükseltecek. Yeni cihaz için gelen ilk bilgiler ise Galaxy S8’nin arka kamerasında çift kameranın yer alacağı.

Galaxy S8 için gelen bu bilgilerde çift kamera deneyiminin Galaxy S8 ile bilrikte kullanıcılara sunulacağı da öğrenilirken, şimdiden bu telefon modelinin konuşulması Samsung’un önemli bir başarısı olarak görüldü.

Weibo’da Yayınlandı!

Galaxy S8 hakkındaki bilgilerin kaynağı Weibo olurken, sitede yayınlanan yeni bilgilerde Galaxy S8 çift kamera konusunda kesin konuşuldu. Paylaşılan bilgilerde Galaxy S8’de çift kameraların biri 12 MP, bir diğeri ise 13 MP olacak. Bu bakımdan çift kameranın yanı sıra görüntü kalitesi de arttırılacak.

Apple tarafından çift kamera hamlesinin yapılacak olması Samsung’u bu konuda harekete geçirmiş gibi görünüyor. Zira konuyla ilgili yapılan yorumlarda Apple’ın bu hamlesine karşı hemen çift kamera iddiaları ile gündemde yer alan Samsung’un hiçbir konuda rakibinden geride kalmak istemediği konuşuluyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi