"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy S8 İle Gelecek Olan "O" Yeni Özellik Ne?

Sedat | 14 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung'un göz bebeği Galaxy S8 ile gelmesi beklenen özelliklerin sonu gelmek bilmiyor. Galaxy S8'in yepyeni bir ekran teknolojisi ile gelebilir.

Samsung, Galaxy Note 7'deki hatayı telafi edebilmek için dört elle sarıldığı sıradaki amiral gemisi telefonu Galaxy S8 ile ilgili hergün bir başka sızıntı ortaya çıkıyor. Şimdiki bilgiye göre Samsung, Galaxy S8 modelinde yepyeni bir ekran teknolojisi kullanacak. Önümüzdeki yıl hem tasarım hemde donanım olarak ciddi değişikliğe imza atması beklenen Samsung, nihayet yeni yılın ilk aylarında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modellerini resmen ilan edecek.

Söylentilere göre Samsung Galaxy S8 ile Force Touch Özelliği gelebilir. Bildiğiniz üzere Samsung, her yeni telefon üretiminde bir önceki telefon modelinin eksikliklerini göz önünde bulundurarak iyileştirme yaparak yeni cihazını daha güçlü bir yapıda kullanıcılarına sunmuştu. Bunu baz alırsak Galaxy S8'in daha iyi bir ekran modeliyle gelmesi yüksek bir ihtimal.

Gelen yeni bilgilere göre Galaxy S8 basınca duyarlı "Force Touch" özelliği ile gelecek. Bu sızıntının Samsung'a yakın kaynaklardan geldiğini belirtelim. Daha önce de geliştirme bölümünden bir çalışan şirketin yakın gelecekte Force Touch ekran özelliğini kullanacağını söylemişti. Samsung'un böylesi teknolojilerde donatılmış bir rakip olduğunu düşündüğümüzde, Galaxy S8'in Force Touch teknolojisi ile gelme ihtimali oldukça yüksek. 

Samsung Galaxy S8, Force Touch ekran teknolojisi ile tüm yazılım etkileşimleri geliştirilmiş ilk öncü akıllı telefon olabilir. Samsung'un rakip marka Apple'ın son iPhone modelinde sunmuş olduğu Force Touch ekran teknolojisinden daha iyi bir seçenek sunup sunmayacağını açıkçası merak ediyoruz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi