"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Galaxy S8'de Çift Lensli Kamera Yolda!

Sedat | 20 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Galaxy S8 gittikçe iddialarla birlikte şekillenmeye başlıyor. En son sızıntı öyle ki cihazın çift kameraya sahip olacağına işaret ediyor..

Note 7'de yaşamış olduğu talihsizlik üzerine artık o günleri unutmak isteyen Samsung yeni amiral gemisinde kullanıcılarının memnun etmek için her yolu deneyecek. Piyasada yer alan telefonlara iyi bir rakip olmak için elinden geleni yapacağına benziyor. Öyle ki kamera departmanında çift kamera olması çok güçlü bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor. 

Bildiğiniz üzere önceki haberimizde Note 7 kullanıcılarına Galaxy S8 ve Note 8 indirim kampanyası başlatabileceğini söylemiştik. Samsung'un bunu yapmasının tek bir amacı var o da müşterilerini kaybetmemek. Müşterilerinin güvenini kazanmak ve rakiplerine göre yine iyisi olmak için mücadeleyi elden bırakmayacak olan Samsung Galaxy S8 için daha fazla özellik sunabilir. Ayrıca pil için LG ile anlaşma yönünde gidebilir. Kullanıcılarının güvenini kazanmak ve Galaxy S8 cihazlarının satışı için iyi bir strateji izlediğini söylememiz mümkün.. 

Sizce Samsung, Galaxy S8 ve Note 8 cihazlarında büyük bir değişikliğe gider mi?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi