"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Gearbest'ten Müthiş Black Friday İndirimi. Sakın Kaçırmayın!

Sedat | 26 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Dünya genelinde Black Friday sebebiyle gerçekleşen teknoloji indirimlerinden faydalanmak için ne bekliyorsunuz? İşte yararlanabileceğiniz indirim ürün adres ve linkleri..

Yıl sonlarında duymaya alıştığımız indirimlerinin başında yer alan Black Friday indirimi ABD'de, Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe denk geliyor. Bu özel günlerde teknolojik indirimlerden yaralanmak için müşteriler saatleri ve dakikaları kovalar. Mağazalar ise çok erken saatlerde açılır ve kapanır. Aynı zamanda mağazalar tarafından beklenmedik indirimlerde ortaya çıkabiliyor. 

Black Friday indirimi denildiğinde akıllarda o gününün tatil sayılıp sayılmadığı soruları yer alsada, öyle birşeyin söz konusu olmadığını söylememiz mümkün. Genellikle Kanada ve İngiltere'de de Black Friday günü gerçekleşiyor.  Amazon gibi internet üzerinden iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yapıyorlar. Son yedi yıl içinde, bu günde indirim yapan şirketlerin kârları sürekli artmıştır.

Şimdilerde dört gözle beklediğimiz Black Friday indirimlerine ilk defa 1961 yılında gazetelerde yer verilmişti. Bu ismin verilmesine ise Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar neden oldu. Bu zorluklar son yıllarda, hem insanlar hem de mağazalar tarafından olumlu şekilde karşılanmaktadır. Ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açıyorlar. Black Friday indirimini malesef ki Türkiye'de olmayacak.

Yine de teknolojik ürün indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız, nereden ve nasıl faydalanacağınızı bilmiyorsanız aşağıda verdiğimiz linklerden yararlanabilirsiniz...

http://www.gearbest.com/promotion-cool-consumer-electronics-sale-special-513.html#lkid=10221699

http://www.gearbest.com/promotion-summer-pc-gear-special-530.html#lkid=10221701

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-263.html#lkid=10221646

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi