"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Gece Mod Artık Sorun Değil!

Sedat | 3 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Cihazlarda kullanılan gece modu kısıtlı uygulama ve sistemlerde mevcut olurken, bu konuda yeni uygulama büyük ilgi gördü.

Midnight Night Mode adı verilen uygulama sayesinde gece moduna ihtiyacı olan kişiler artık bu konuda ihtiyacını karşılayabilecek. Android ekranları için gece modu Düşük ışıklı ortamlarda, karanlık köşelerde ve gecelerde telefonunuz gereksizce parıldayabilir. Midnight adlı uygulama ekran parlaklığını, normalde izin verilenden daha da aşağı çekerek hem gözlerinizi hem de batarya ömrünü (AMOLED ekranlar için) koruyor.

Dikkat!

Bu konuda kişilerin AMOLED ekran kullanımı konusunda üreticiler tarafından üzerinde önemli duruluyor. Bu bakımdan bu teknolojinin olmadığı telefonlarda iyi bir performans elde edebilmek mümkün olmayabilir.

3 Seçenek Bulunuyor!

Üç farklı renk filtresi arasında seçim yaparak parlaklığı oldukça yumuşak düzeylerde ayarlayabilirsiniz. Mavi filtre ile cihaz ekranının, gözlerinize daha az yük bindirmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama bünyesindeki gece modu ister saat kontrolü ile isterseniz de ortam ışığı sensörleri ile aktive edilebiliyor.  Gece modu konusunda kişilerin belirtilen detaylara dikkat etmesi yeterli. Bu uygulama sayesinde gecem odu konusunda kolay bir şekilde destek alınabilir.

Uygulama sadece Android cihazları desteklerken, Windows Phone ve iOS desteği bulunmuyor. Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi