"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Getsy’nin Yıldızı Parlıyor!

Sedat | 27 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Getsy Türkiye’de yayınlanan mobil ticaret uygulamalarından en başarılı örneklerinden birisi olurken, bu konuda zirveyi de zorluyor.

Mobil platformlara yönelik geliştirilen yeni girişimlere Getsy ile bir yenisi daha eklenirken, uzun süreden beri piyasaya kullanılan Getsy, bu konuda oldukça iyi sonuçlar almaya başladı.

3 farklı kişinin ortak bir girişimi olarak piyasaya sunulan Getsy, 8 aydan beri faaliyetlerini sürdürüyor. Farklı bir kullanımını bulunan ve bu özelliği ile dikkat çeken Getsy, basit giriş ekranının geçilmesi iel birlikte kullanılmaya başlanabiliyor.

Ekranda çeşitli profille sizler için yayınlanırken, beğenmediğiniz kombinleri es geçerek bir sonraki profile bakabiliyorsunuz. Beğendiğiniz kombinler için ise sistem tarafından tüm kıyafetleri alabileceğiniz özel sayfalar profilinizde hazırlanıyor.Böylece istediğinizi dirk Getsy üzerinden satın alma işlemlerin yapabiliyorsunuz.

Sadece iyi giyinmek için değil aynı zamanda interaktif bir yapısı olması sayesinde hem kullanıcı hem de üreticiler için cazip bir uygulama haline getirilen Getsy, bu bakımdan farklı ve bir o kadar da uygun bir çözüm sunmuş durumda.

Getsy’da Neler Var?

Getsy şu anda Beymen, Mudo, Brandroom, Modagram, Trendyol, Koton ve Lidyana gibi markalar ile anlaşma sağlamayı başarmış durumda. Bu bakımdan uygulamayı kullanan kişiler belirtilen markaların ürünlerine sahip olabiliyor.

Kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren 2 bin kullanıcıya ulaşan Getsy, yapılacak yeni gelişmeler ile birlikte daha da kapsamlı hale gelecek.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi