"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Gionee M6 Mini Özellikleri Geliyor

Sedat | 4 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Çin’deki yerel üreticilerden bir diğeri Gionee olurken, Gionee M6 Mini modeli ile piyasalara giriş yapmaya hazırlanıyor.

Gionee tarafından piyasaya sürülecek yeni modelin adının Gionee M6 Mini olacağı öğrenilirken, Gionee M6 Mini ilk defa özellikleri ile birlikte görüldü. Cihaz için yapılan TENAA işlemlerinde, telefonun özellikleri ile ilgili detaylara ulaşmak mümkün olurken, Gionee M6 Mini tanıtımı yapılmadan böylelikle öğrenilmiş oldu.

Gionee M Serisi Göz Doldurmuştu

M serisinin yeni bir üyesi olacak Gionee M6 Mini, özellikle önceki modellerinden biraz daha düşük özelliklerde olacak. M serisinin son iki modelinde 5.000 ve 6.020 mAh gibi yüksek kapasiteli bataryalar kullanılırken, telefonlar en çok bu özellikleri ile dikkat çekmişti.

Gionee M6 Mini Özellikleri Neler?

 Gionee M6 Mini için paylaşılan son bilgilerde ise telefonda yer alacak bataryanın 4.000 mAh gücünde olduğu belirtildi. Bu bakımdan diğer modellere göre düşük olsa da mobil sektör için oldukça iddialı bir güç. 5.3 inç büyüklüğündeki ekranın 720P destekleyeceği belirtilirken, 13MP arka kamera,  5MP ön kamera,  Octa-Core işlemci gibi özellikler telefonda bulunacak. RAM konusunda da oldukça cömert davranan Gionee, 3 GB RAM ve 32 GB ile gelecek.

4G LTE desteği ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi satılacak cihazın bu özellikleri pek çok telefondan daha da üstün durumda

Gionee M6 Mini için fiyat bilgisi alınamazken, çıkış tarihi de bilinmiyor.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi