"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Allo Artık İndirilebilir!

Sedat | 21 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google Allo uygulaması resmen Google tarafında piyasaya sunulurken, uygulamayı indirmek isteyen kişiler mağazaları ziyaret edebilir.

Sohbet ve mesajlaşma konusunda bugüne kadar bir türlü istediği kullanım oranlarını yakalamayan Google, piyasaya iki iddialı uygulama ile giriş yapıt. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan Google Duo’nun ardından Google Allo uygulaması da artık resmen indirilebilir durumda.   

I/O’da Tanıtmıştı!

Google tarafından Google Allo ve Google Duo ikilisi ilk olarak Google I/O 2016’da tanıtılırken, yeni uygulamalarda oldukça farklı özellikleri bir araya getiren Google, bu sefer çok daha iddialı olduğunu göstermişti. Bu iddialı giriş ile birlikte Google’ın sektörde ne kadar çok tercih edileceği de merak ediliyor. Öyle ki WhatsApp, Skype ve Facebook Messenger gibi rakipleri karşısında 0’dan bir giriş yapan Google, oldukça zorlu bir yola çıkmış durumda. Google Allo ve Google Duo ile kulanım alışkanlıklarını değiştirmek isteyen Google, bu konuda beklenen ilgiyi görürse, son dönemlerin en iyi çıkış yapan uygulamalarına da sahip olabilir.

Google Allo Ne İşe Yarıyor?

Anlık mesajlaşma uygulamalarına alternatif olarak sunulan Google Allo, kişilerin birbiri ile mesajlaşmasını sağlıyor. Fakat uygulamada her detay özenli bir şekilde hazırlanmış durumda. Öyle ki sadece etiketler için bile Google, dünya genelinde önemli sanatçılar ile ortak bir çalışma yapmış durumda.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi