"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Dokümanlar ve E-Tablolara Eklentiler Geliyor!

Sedat | 29 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından mobil olarak da oldukça önemli bir işlevi yerine getiren Google Dokümanlar ve E-Tablolar için eklenti desteği sunulacağı açıklandı.

Google Dokümanlar ve E-Tablolar için yapılan son açıklamalarda uygulamaların daha da geliştirilmesi ve kişilerin işlerini daha kolay yapabilmesi adına Google Dokümanlar ve E-Tablolar eklentiler ile desteklenebileceği belirtildi. Android işletim sistemi için geliştirilecek olan bu güncelleme sayesinde kişilerin üçüncü taraf uygulamaları kullanabileceği açıklandı.

Google Dokümanlar ve E-Tablolara Neler Gelecek?

Google Dokümanlar ve E-Tablolar için yapılacak yenilemeler ile birlikte artık kişilerin mobil olarak da pek çok işlemi yapabileceği, hareket halindeyken belge imzalama gibi işlemlerin gerçekleştirebileceği belirtildi. Bu bakımdan Google Dokümanlar ve E-Tablolar güncellemesi ile birlikte özellikle bu uygulamaları kullanan kişiler çok daha pratik bir kullanım elde edecek.  

 Android DocuSign gibi uygulamaların eklenti olarak kullanılabileceği Google Dokümanlar ve E-Tablolar uygulamalarında kişilerin uygulamaları indirerek kurması gerekecek. Eklentilerin kurulması ve aktif hale gelmesi ile birlikte ise kişilerin Google Dokümanlar ve E-Tablolar uygulamalarında bu desteği alabilmesi mümkün olacak. Şu an için Google Dokümanlar ve E-Tablolar’da eklenti sayısı çok az olsa da yeni eklentilerin önümüzdeki günlerde artması bekleniyor.  Bu bakımdan pek çok işlevsel özellik, Google Dokümanlar ve E-Tablolara eklenebilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi