"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Duo Google Play’da Lider!

Sedat | 19 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından resmen kullanıma sunulan Google Duo,Google Play Store içerisinde en popüler uygulama oldu.

Geçtiğimiz dönemlerde Pokemon Go ve Facebook Messenger gibi uygulamaların en üstlerde olduğu görülürken Google tarafından piyasaya sunulan Google Duo’nun hemen ardından ilk sırada yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde kullanıma sunulan ve böylece kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlanan video görüşme uygulaması özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde oldukça ilgi gördü. Android işletim sistemlerine özel olarak geliştirilen bu uygulama bir haftalık süre içerisinde en çok indirilen ve ilgi gören uygulamalar sıralamasında birinci sırada yer alırken bu konuda uygulamanın oldukça fazla kişi tarafından da kullanılacağı da görüldü.

Uygulamaları Geçti

Google Play Store üzerinde en çok ilgi gören ve popüler olan uygulamalar sıralamasında ücretsizler bölümüne bakıldığında Google'ın yeni uygulamasının ilk sırada olduğu kolay bir şekilde görülebiliyor. Facebook Messenger ve Pokemon Go ise Google Duo’u takip eden diğer iki uygulama.

Google Duo için kullanıcılar tarafından yapılan oylama sonucunda 4.5 puan aldığı görülürken, bu puan dahi pek çok uygulamayı şu an için geçmiş durumda. Üstelik artık herhangi bir ülke ve bölge sınırlaması olmadan kullanıcılara sunulan uygulama daha çok kişiye ulaşabilir durumda. Rakamların önümüzdeki dönemlerde daha da artmasını bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi