"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Earth VR İle Dünya Gezintisini Evinizde Yaşayın!

Sedat | 17 Kasım 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Google'dan Earth uygulamasına yepyeni bir soluk geliyor. Google Earth VR uygulaması ile sanal gerçeklik sayesinde evinizden çıkmak istemeyeceksiniz...

ilk olarak 2015 yılında Amerika'da kullanıma sunulan Earth hizmeti sayesinde, kullanıcılar dünyanın her bir yanını bilgisayar başına geçerek gezinti gerçekleştirebiliyordunuz. Zamanla gelişme gösteren Google Earth, son dönemde oldukça popüler olan sanal gerçeklik gözlüklerine ayak uyduruyor. Google Earth VR ile dünyayı keşfetmeye hazır mısınız?

HTC Vive uyum içerisinde olan Google Earth VR uygulaması ile her türlü doruk noktasına ulaşabilirsiniz. HTC Vive'ın kontrolcüleri ile hareket kabiliyetine sahip olduğunu Google Earth VR'ın şimdilik tek eksiği, çok büyük olduğu için dünyanın her tarafını gezememe olarak gösteriliyor. Fakat zamanla bu sorununda üstesinden geleceğine inanıyoruz.

Eğer HTC Vive'a sahipseniz ve dünyayı PC başından keşfetmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Google Earth VR uygulamasını indirmek için tıklayınız

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi