"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Fiber'in Yeni Planları Açıklandı

Sedat | 14 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından geliştirilen Google Fiber kapsamında yeni bir hamlenin yapılacağı ve küçük işletmelerin işlerinin daha da kolaylaştırılacağı belirtildi.

Google tarafından internet hizmetlerinin sağlanabilmesi adına Google Fiber aracılığıyla özel bir şekilde çalışmalar sürdürülürken geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamada kademe yükseltmelerin yapıldığı ve yükleme ve indirme hızlarının farklı planlar üzerinden kullanıma sunulacağı açıklandı. Yapılan açıklamada yeni planlar ile ilgili bilgi paylaşırken kullanıcıların 3 farklı yeni paketi seçebileceği belirtildi.

Google tarafından Süper İnternet sloganı ile yürütülen çalışmalar kapsamında kişilerin daha hızlı bir internete sahip olması amaçlanıyor. Bu konuda yükleme ve indirme hızında artış yapılabilmesi adına özel olarak birçok çalışma yürütülürken dünyanın pek çok noktasına özel kablolar ile internet bağlantısı sağlanıyor. Google tarafından yapılan son açıklamada büyük ölçekli işletmeler ile küçük ölçekli işletmelere internet konusunda esnek paketlerin sunulacağı ve daha iyi bir internet hizmetinin alınabileceği belirtildi.

70 Dolardan Başlayacak

3 farklı paket halinde sunulacak internet hizmetlerinin 70 dolar, 100 dolar ve 250 dolar olacağı belirtilirken internet hızının artırılması mevcut internet paketlerinden daha iyi bir internet hizmetinin alınmasını sağlayacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada küçük işletmelere konu ile ilgili çağrı da yapılırken kişilerin 31 Temmuz’a kadar kayıt yapabileceği ve erken erişim programına kayıt olarak avantajı bir şekilde bu internet hizmetinden yararlanabileceği açıklandı.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi