"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Nexus Devri Kapanabilir

Sedat | 1 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google Nexus adı ile Google ve telfeon üreticilerden birisinin ortaklaşa piyasaya çıkartılan ürünler için yeni bir iddia gündeme geldi.

Google Nexus için gelen son bilgilerde telefonun adının değişebileceği iddia edildi. gündeme gelen bu iddialar ile birlitke artık Google Nexus serisinin çıkmayacağı ve yeni telefon serisine başlanacağı belirtildi. Bu iddialara henüz Google cephesinden bir yanıt verilmese de konuyla ilgili bilgiler Android Central’de yayınlandı.

Kaynaklar İddialı!

Google Nexus için gündeme getirilen iddialarda çok net ve kesin ifadeler kullanılırken, bunların hangilerinin doğru olduğu şu an için bilinmiyor. Fakat Google cephesinde Google Nexus ile ilgili hareketliliğin yaşanacağı da görülebiliyor.

Değişiklikler 2016’da!

Kaynakların iddilarına göre Google Nexus adının değişikliği 2016 ile birlitke gerçekleşecek. Bu bakımdam HTC tarafından piyasaya sunulacak yeni telefon modellerinin adının Google Nexus yerien başka bir adı ile gelmsi de muhtemel. 6 yıldan beri Google tarafından Nexus adı ile piyasaya sunulan telefon serisinin sona erecek olması, bu konuda farklı özelliklerin ve pazarlama stratejilerinin yürütülecğeini gösterirken, tercih edilen yeni ismin ne olduğu henüz netlik kazanmadı.

HTC İddialı

Google Nexus serisi için 2016 yılında HTC ile iş birliğine gidilirken, marka tarafından yapılan üretimlerde Google Nexus için oldukaça yüksek özelliklerin tercih edildiği görüldü. Telefonlar ile ilgili pek çok bilgi bugüne kadar sızdırılırken, önümzdeki günlerde yeni model tanıtımlarının yapılması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi