"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Pixel İle Android 7.1 Nougat Gelebilir!

Sedat | 7 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından piyasaya sunulacak yeni telefonlar Pixel olarak adlandırılırken, yeni cihazlar için farklı iddialar öne sürüldü.

Nexus olarak çıkması beklenen fakat yapılan son açıklamalar ile birlikte Pixel ve Pixel XL olarak adlandırılacağı öğrenilen yeni Google modelleri için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Pixel ve Pixel XL durumunun ardından gelen son bilgiler işletim sistemine yönelik oldu.

Android 7.1 Mi Geliyor?

Android için 7.1 sürümünün geleceğine kesin gözüyle bakılırken, Pixel ve Pixel XL modellerinin direk Android 7.1 sürümü ile piyasaya sunulacağı iddia edildi. Bu özellikler ile telefonların piyasaya sunulması halinde piyasada son sürüm işletim sistemini kullanan tek telefon modelleri Pixel ve Pixel XL olabilecek.  Bu bakımdan Google, kendi işletim sistemi konusunda kendi cihazlarında böyle bir tutum sergileyebilir.  

Şu ana kadar Google tarafından doğrulanmayan bu bilgiler pek çok önemli kaynakta yer almış durumda. Bu açıdan Pixel ve Pixel XL hakkında çıkan bu bilgilerin doğruluk payı oldukça yüksek.

HTC Üretiyor!

Google’ın yeni modellerini bu yıl HTC üretirken, HTC tarafından yapılacak üretimler ile birlikte önümüzdeki günlerde duyurusu yapılacak telefonlar, resmen kullanıma sunulacak. Pixel ve Pixel XL ile yeni bir hamle yapan Google, bu konuda doğru pazarlama taktikleri ile birlikte başarıya ulaşabilir.  Pixel ve Pixel XL için Android 7.1 kullanılacak olması cihazlara olan ilgiyi kuşkusuz daha da arttıracak ve bu da direk satışlara etki yapacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi