"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Pixel'in Özellikleri Android Telefonlarla Buluştu!

Sedat | 14 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Yılın en iyi telefonlarından Google Pixel'in sevilen özelliği, Fingerprint Gestures uygulaması ile diğer Android telefonlara da geldi.

Google Pixel'in kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliği hiç şüphesiz telefonun arka bölümünde yer alan yüzeye parmak işaretleri ile önceden belirlenen kısayolları yönetme şekliydi. Ancak bu özellik Fingerprint Gestures ile Google Pixel'e özgü olmaktan çıkarak diğer Android telefonlara da geliyor. Peki Fingerprint Gestures uygulamasının kullanımı nasıl diyorsanız işte cevabı...

Parmağınızı ekrana tek veya iki defa tıklayarak yada aşağı, yukarı, sağa sola parmağınızı hareket ettirerek kısayolları kullanabilirsiniz. Aktif edebileceğiniz kısayollar arasında;  tüm uygulamaları açmak için atama, zil sesini açıp/kapatma, uyku moduna alma, bildirim panelini açma, şarkı çalma, şarkılarda ileri, geri ve durdurma kısayollarını kullanma, bölünmüş ekranı açıp/kapatma ve hızlı ayarları açma bulunmakta.

Hiçbir ödeme yapmadan sahip olabileceğiniz Fingerprint Gestures tamamen ücretsiz sunuluyor. Fakat detay içeren uygulama ayarları için belli bir ücret ödemesi yapmanız gerekiyor. 

Fingerprint Gestures uygulamasını indirmek için tıklayın...  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi