"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Play Kitaplık Ve Gazetelik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sedat | 21 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google Play’de kitaplık ve gazetelik gibi bölümler de yer almaktadır. Peki bu bölümler ne işe yarar?

Google Play’de kitaplık ve gazetelik gibi bölümler de yer almakt

Google tarafından geliştirilen uygulama mağazası sürekli yenilirken, yeni bölümler ve özellilker de eklenmektedir. Son zamanların en çok dikkat çeken özellilkeri arasında ise Google Play Store Kitaplık ve Google Play Store Gazetelik yer almaktadır.

Google Play Store Kitaplık

Google Play Store’de uygulamaların yanında kitaplık bölümü de bulunmaktadır. Google Play Store kitaplık bölümünde ücretli ve ücretsiz seçenekleri ile e kitaplar bulunmaktadır. Piyasaya göre çok daha uygun bir şekilde satın alınabilecek bu kitapları sizler de kolay bir şekilde satın alarak cihazlarınız üzerinden okuyabilirsiniz.

Özellikle geniş ekranlı tabletleri olan kullanıcılar için Google Play Store kitaplık bölümü üzerinden alınacak olan kitaplar kolay kullanımı ile birlikte kitap konusundaki ihtiyaçları ortadan kaldıracaktır. Sitede ayrıca tüm kitaplar için ücretsiz bir örnek bulunmaktadır. Ücretsiz örnek bölümünden kitabın belirli sayfalarını görerek, kitap hakkında daha fazla detaya ulaşmak mümkündür.

Google Play Store Gazetelik

 

Google Play Store gazetelik bölümünde ise gazetelerin özel uygulamaları yer almaktadır. Haberleri uygulamalar üzerinden kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Bunu için uygulamalara tıklayarak gazeteciliğinize eklemenize yeteri olacaktır. Böylece gazetelik anlaşması üzerinden yapacağınız haber okumalarında eklediğiniz gazetenin paylaştığı haberleri de okuma fırsatı bulabilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi