"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Play Store APK Dosyası Nasıl Yüklenir?

Sedat | 16 Mayıs 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Google mağazasında APK indirme işlemlerini adım adım anlattığımız haberimize sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz...

Google Play Store, Android işletim sistemine sahip cihazlarda, oyun ve uygulamaların indirilmesine aracı olan ve resmi olarak kllanılan bir mağazadır. Google Play Store sayesinde cihazınızda kurulu olan oyun ve uygulamaların güncelleme işlemi de yapılabildiği gibi kişilerin Google Play Store indirmek istediği zamanlarda aşağıda belirtilen adımları takip etmesi yeterli olacaktır.

Google Play Store indirmek isteyen kullanıcılar, buraya tıklayarak uygulama adresine erişim sağlayabilir. İstenilen sayfaya erişim sağlandıktan sonra karşınıza çıkacak görüntü aşağıdaki şekildedir:

Resimden de anlayacağınız üzere ekranda yer alan hemen indir butonuna tıklamanız gerekiyor. Böylelikle kolay bir şekilde uygulamanın indirilme işlemi sağlanmış olur. Telefon üzerinden yapılacak adımların sonrasında kişiler PC de Google Play Store 

APK dosyasını indirerek telefonlarına USB kablo bağlantısı eşliğinde atabilir. sonraki adımda ise direkt olarak telefon üerinden Google Play Store çalıştırılabilir duruma gelecektir. Sayfaya giriş yaptıktan sonra Google Play Store ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz detaylar bulunmaktadır.

Uygulamanın ne zaman güncellenip hangi sürüm ile olacağı bilgisi gibi detaylar da en son sürüme sahip olamk isteyen kişiler için önem arz edebilir. Ayrıca uygulama sayfasında bulunan bilgilere bakarak sizler de hiç zorlanmadan son sürüm Google Play Store uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi