"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google Play Store Güncellendi! Google Play Store İndir

Sedat | 21 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Android işletim sistemine uygun olan cihazlarda kullanılabilecek çeşitli uygulamalar, oyunlar, kitaplar ve diğer araçlar Google Play Store üzerinden yayınlanmaktadır. Goo

Google Play Store, zengin içeriği ile birlikte akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanılabilecek çeşitli uygulamalar ve oyunları içermektedir. Ücretli ve ücretsiz seçeneklerin bulunduğu Google Play Store için uygulamalar sayfalarındaki Google Play Store indir adımlarını takip edilmesi yeterli olacaktır. Google Play Store indir seçeneklerinde ücretli olan uygulamalarda önce ödemenin alınması gerekirken, ücretsiz uygulamalarda uygulamalar direk indirilmeye başlanacaktır. Böylece sizler d kolay bir şekilde uygulamayı cihazlarınıza indirebilir ve Google Play Store indir seçeneği ile birlikte kolayca uygulamayı cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play Store indir seçeneği ile yapacağınız indirmelerin hızı, internet bağlantısına göre değişmektedir. Bu nedenle hızlı bir internet üzerinden yapılacak Google Play Store indir işlemleri, kısa süre içerisinde uygulamalar cihaza yüklenecektir. Üstelik sadece indirme işlemleri değil, indirme işlemleri sonrasında uygulamalar cihazlara yüklenerek, kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu bakımdan hiçbir işlem yapmadan uygulamalar kullanılabilmektedir.

Google Play Store için de çeşitli güncellemeler yapılırken, bu güncelimeler ile birlikte sistemin daha iyi bir performans sunması amaçlanmaktadır. BU bakımdan sizler de telefonunuz üzerinden yayınlanan güncellemeleri alarak daha iyi bir uygulama mağazası elde edebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz pek çok seçeneğin bulunduğu mağaza bu konuda büyük bir imkan yaratmaktadır.

Son yayınlanan güncelleme ile birlikte Google Play Store 6.9.15 versiyonuna geçiş yapılırken, versiyon numarasından uygulamanın güncelliğini kontrol edebilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi