"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google’da Tic Tac Toe ve Solitaire Oynayabilirsiniz

Sedat | 28 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından geliştirilen özel sistemler sayesinde kişilerin direk tarayıcı üzerinden Tic Tac Toe ve Solitaire oynayabilmesi mümkün.

Google kullanıcıların sıkıldığı zamanlarda keyifli bir şekilde vakit geçirebilmesi adına önemli bir özelliğin daha tanıtımını yaptı. Yılların efsane oyunlarından olan ve sıkılmadan hala oynanan Tic Tac Toe ve Solitaire oyunları Google Chrome’a eklendi. Böylece kullanıcılar istediği zaman tek bir komut ile oyunlara erişim sağlayabilecek.

Sıkıldığınızda Oyunları Oynayabilirsiniz

Biraz kafa dağıtmak ve keyifli oyun oynamak isteyen kişiler Tic Tac Toe ve Solitaire ile birlikte artık bu imkana sahip. Direk tarayıcı üzerinden oynanabilen oyunlar sayesinde kişilerin kurulum yapmasına dahi gerek kalmadan oyunlara dahil olabilmesi mümkün.

Google Üzerinden Oyunlar Nasıl Oynanır?

Tic Tac Toe ve Solitaire oynamak isteyen kişilerin Google arama motorunu kullanması gerekir. Bunun için Tic Tac Toe ve Solitaire gibi arama sorgulamalarını yaparak direk oyunlara erişim sağlayabilirsiniz. Arama sonrasında direk ekranda yer alacak oyunları oynayarak istediğiniz kadar bu oyunların keyfini sürebilirsiniz.

Google tarafından sunulan bu imkanın aynı zamanda mobilde de desteklendiği belirtilirken, Tic Tac Toe ve Solitaire oyunlarını bu bakıdan telefonlarda da oynamak mümkün.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi