"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Google’dan Videolu Chrome Savunması!

Sedat | 8 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Son dönemlerde yeniden eleştirilerin odağında yer alan Chrome için Google’dan savunma geldi.

Google Chrome özelikle yüksek tüketimi sebebiyle kullanıcıların eleştirisini alırken, Google Chrome için Google yeni bir bildiri yayınladı. Yapılan açıklamalarda Google Chrome için iyileştirmelerin ve geliştirmelerin sürekli yapıldığı belirtilirken, önceki yıllara göre ciddi bir performans artışının da sağlandığı ifade edildi.

Google Chrome için eleştiriler acımasız olsa da liderlik konusunda Google Chrome uzun zamandan beri tahtı kimseye bırakmıyor. Bu bakımdan Google’ın büyük bir kozu Google Chrome.

Google Chrome için yapılan açıklamalarda 2015 yılına göre yüzde 40’a varan oranlarda tarayıcının daha iyi çalıştığı ve kullanıcıların pil ve performans açısından çok daha iyi bir tarayıcıya sahip olduğu belirtildi. Konuyla ilgili Chrome cephesinden üstelik yeni bir video yayını da yapılırken, yayında kullanım süreleri hızlandırılmış bir şekilde gözler önüne serildi.

 2 Saatlik Bir Artış Söz Konusu!

 Google Chrome için yapılan yenilikler ile birlikte cihazlarda 2 saate varan bir kullanım uzunluğunun da sağlandığı belirtilirken, bu avantaj ile birlikte kullanıcılar artık Google Chrome ile birlikte daha uzun bir süre çalışabiliyor. Bu konuda Google yaptığı açıklama ile alttan almazken, gündemdeki tüm eleştirilere de sert bir yanıt verdi. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi