"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Gümüş Renkli HTC Bolt Sızdırıldı!

Sedat | 21 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

HTC’nin yeni amiral gemisi olacak HTC Bolt’un görüntüleri resmen açıklandı.

 Mobil sektörde zor günlerden geçen HTC, yeni amiral gemisi ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Bu konuda geçtiğimiz günlerde önemli bilgiler sızdırılırken, HTC Bolt adı verilen yeni amiral gemisi için gelen son bilgilerde telefonun tasarımı paylaşıldı. Böylece resmi olarak tanıtımı yapılmamış olsa da HTC Bolt hakkında teknik özellikleri ve tasarımın nasıl olduğunu öğrenmek mümkün oldu.

Amerika’da Piyasaya Sunulacak

HTC Bolt için gelen bilgiler ile birlikte HTC Bolt modelinin ABD’de Sprint tarafından sunulacağı öğrenilirken, ABD dışındaki diğer pazarlarda da yer alacak olan HTC, yeni modeline oldukça güveniyor.  

Evan Blass Paylaştı!

HTC Bolt ile ilgili önemli bilgiler Evan Blass tarafından paylaşılırken, Twitter üzerinden yapılan paylaşımlarda HTC Bolt görselinin gümüş rengi oldukça beğeni topladı. Böylesine önemli bir görselin paylaşılması, HTC tarafından kasıtlı olarak yaptırıldığını da düşündürdü.  Bu konuda bugüne kadar önemli bilgileri sızdırılan HTC Bolt modeli ilk bakışta HTC 10 ile oldukça benzetildi. HTC 10 üzerine geliştirildiği tahmin edilen HTC Bolt, bu bakımdan kişilere farklı bir kullanım sunmasa da küçük dokunuşlar ile farklılık yaratılmaya çalışılmış yeni bir cihaz sunacak. HTC Bolt için en dikkat çeken özeliklerden birisi de tıpkı iPhone 7’de görüldüğü gibi kulaklık girişinin olmaması. Cihaz için gelen son bilgilere göre ise HTC Bolt tanıtım tarihi 18 Ekim. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi