"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Haftanın Android Oyunları

Sedat | 3 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Bu hafta ön plana çıkan Android oyunlarını sizler için derledik.

Her gün binlerce yeni oyun ve uygulama marketlere yüklenirken, rekabet de giderek artıyor. İşte haftanın en çok ilgi gören Android oyunları.

The Walking Dead: Season One ve Two

Ünlü çizgi roman ve dizi film The Walking Dead dünyası içinde farklı karakterlerin öykülerini oynamaya izin veren bu macera oyunu, yayınlandığı dönem yılın en iyi oyunu seçilmişti. Aldığınız her karar oyunda farklı etkiler yaratıyor, dolayısıyla seçimleriniz çok önemli, çünkü her tarafınız zombilerle sarılmış durumda, hata yapma lüksünüz yok. Son derece sürükleyici bir oyun. Hatta interaktif bir film.

Shattered Planet

Keşif, savaş ve strateji temalarını seviyorsanız, bu oyun size göre. İndiğiniz gezegeni santim santim keşfederken, karşınıza çıkan hazineleri alıyor, askerlerinizi güçlendiriyor ve karşınıza çıkan düşman yaratıkları yok etmeye çalışıyorsunuz. Neredeyse sonsuz bir döngü içinde sürekli yeni sürprizler ve aksiyonlarla karşılaşıyorsunuz.

Bejeweled Blitz

Eğer Candy Crush türü oyunları seviyorsanız ve Bejeweled’i daha önce duymadıysanız büyük bir kayıp yaşıyorsunuz. Candy Crush türü oyunların atası kabul edebileceğimiz oyun, son derece sürükleyici, zekayı zorlayan ama aynı zamanda da eğlenceli bir bulmaca oyunu. Aslında çoğu insan Bejeweled’i Candy Crush’tan daha çok beğenir ama Candy Crush’taki o tatlı, sevimli şekerler küçük çocukların ilgisini daha çok çektiği için oyunun daha popüler olduğunu fark edeceksiniz

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi