"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Harry Potter RPG oyunu geliyor!

Sedat | 2 Ekim 2018 0 yorum Süre: 3 dakika

Sızan oynanış görüntüleri yeni Harry Potter RPG'nin gelişini gösteriyor.

Harry Potter evreninde habersiz bir oyunun videosu internetten sızdırıldı. Görüntülerin ABD'de yürütülen bir odak gruptan ortaya çıktığı iddia ediliyor ve Harry Potter’ın dünyasının 19. Yüzyıl versiyonunda üçüncü şahıslara ait bir açık dünya RPG eylemi olduğunu iddia ediyor. Sızıntı JK Rowling'in Harry Potter evreninin alanını genişletmesiyle birlikte geliyor. 

Sızdırılmış görüntüler gerçekse, Warner Bros. 'Avalanche Software - Toy Story ve Disney Infinity serisi gibi lisanslı oyunların arkasındaki Utah tabanlı stüdyo. Harry dünyasında bir “açık dünya aksiyon RPG'si” üzerinde çalışmak zor. Görüntüler, Hogwarts ve Diagon Alley gibi tanıdık yerlerde sihirbazlar, asalar, troller ve goblinler gibi sıradan çeşitliliğe sahip görünüyor.
Yaklaşan bir Harry Potter RPG'nin 1 dakika 20 saniyesi çevrimiçi sızdırılmış görünüyor.

<iframe allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2-HER1xKQl4" width="560"></iframe>


Bu sahte olsa da, görüntüleri Harry Potter'ın büyücü dünyası boyunca bir dizi yeri, karakteri, büyüyü ve canavarları gösteren inanılmaz derecede cilalı görünüyor.

Aynı zamanda Rocksteady'nin yeni oyununun bu yıl ortaya çıkacağı ve hayranların Harry Potter dünyasına girmelerini istedikleri uzun süredir spekülasyonlar yapıldı. Warner Bros'un Harry Potter ve Rocksteady'nin hakları Warner Bros'a ait bir stüdyo olduğunu düşünürsek bunun mantıklı olduğunu düşünüyoruz. Oyunun özellikleriyle ilgili bilgiler de sızdırıldı. 

ÖZELLİKLER

  • 8 farklı Sihirbaz türünden biri olmak için Hogwarts'a yolculuk
  • Hogwarts'u yaşayın, yeni arkadaşlar edinin, yeni sırları keşfedin ve Büyücü'nin kaderini değiştirin
  • world.Experience, sihri yönetmek için sayısız olanak yaratan yeni bir sihir sistemi.
  • Büyücülük Dünyasını ilk kez özgürce keşfedin. Hogwarts'ta evinizi ve arkadaşlarınızı seçin ve iyi ya da kötü bir yol izlemeye karar verin.
  • Kendi cadıyı veya büyücünüzü yaratın ve kitaplardan veya filmlerden ayrı yeni bir hikaye yaşayın
     

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi