"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Hayrettin Sonsuz Koşu Oyunu Çıktı

Sedat | 18 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Ekranların en çok sevilen isimlerinden birisi olan Hayrettin için özel olarak mobil oyun geliştirilirken sonsuz koşu türünde geliştirilen oyun oldukça ilgi görüyor.

Hayrettin için özel olarak mobile oyununun geliştirildiği açıklanırken Hayrettin isminin verildiği oyun İstanbul sokaklarında otobüs şoförlerinden kaçmanızı amaçlıyor. Pek çok farklı örneğini gördüğümüz sonsuz koşu türündeki oyun İstanbul sokaklarında oyun oynamak isteyen ve özellikle oyunlarda Türkiye'den ve İstanbul'dan detayları görmek isteyen kişiler için oldukça ideal durumda.

Oyun için ilk incelemelerde grafiklerin çok başarılı olmadığı göze çarparken buna rağmen oyun içerisindeki performans ve akıcılık oldukça iyi bir şekilde işlenmiş. Otobüs şoförlerinden Hayrettin ile kaçmanız gereken oyunda aynı zamanda engellerden kaçarken altınları toplamanız da gerekiyor. Altınları toplayarak Hayrettin'in daha iyi bir şekilde kaçış yapabilmesi adına güçlendirmeler satın aldığı alabildiğiniz oyun benzer oyunlardan pek çok özelliği içeriyor.

Facebook Entegrasyonu Mevcut

 

Facebook üzerinden de bağlantılı bir şekilde oyun oynamak mümkün olduğundan dolayı kişilerin arkadaşlarıyla Hayrettin oyunu üzerinden yarış yapabilmesi mümkün. Aynı zamanda oyunda en yüksek skor alan kişilerin gerçek hayatta Hayrettin ile tanışacağı da belirtildi. Ücretsiz olarak yayınlanan oyun özellikle ödülü ile pek çok kişi için cazip durumda.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi